Kurumsal

Kurumsal

Serin Mekanik, 1984 yılından bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, 2004 yılından itibaren resmi olarak sıhhı tesisat, yangın tesisatı, ısıtma ve soğutma havalandırma ve klima sistemlerini planlamak, projelendirme taahhüdünde faaliyet göstermektedir.

Serin Mekanik sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye de yeni gereksinimlere göre mekanik tesisat ile ilgili en son yenilikleri de konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Serin Mekanik ailesine katılmaktadır. Firma politikası, müşterilerine sadece hizmet vermek üzerine kurulmamış, bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, mekanik tesisat gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri "anahtar teslim" projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir.

Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek, Serin Mekanik’nın asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir. Serin Mekanik, müşterileri arasında, dünya standartlarına uygun "proje tasarım" çalışmalarına, "ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı" ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Bulunduğu Sektörde, karşısına çıkan engelleri aşarak, kökleri derinde sağlam bir kuruluş olarak, müşterilerine hizmet vermek. Güvenilir ve profosyonel hizmet akıllı ve sorunsuz çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak asıl gayesidir.

VİZYONUMUZ

Kazançlarla artırılan sermayesini, bulunduğu sektöre yatırarak, ticari hacmini geliştirmek. Aklın ve bilimin önderliğinde, maneviyatın ışığındaki ticari ahlakla, ülkesine ve milletine hizmet etmektir.

NEDEN BİZ?

Serin Mekanik olarak sahip olduğu üstün hizmet anlayışını müşterisine yansıtarak içerisinde bulunduğu sektörde saygınlığını koruyabilmesi için müşteri odaklı temel prensiplere sahip olması gerektiğinin bilincindedir.